Superdry Vintage EMB Pet / Cap Zwart
Niet op voorraad
- Voor 22:00 besteld,morgen in huis*
- Bezorging NL en BE €1,95
- 100 dagen retourrecht, kosten 3,95
- Reviewcijfer 8,8|Achteraf betalen
- 30 Dagen retourtermijn
✓ Voor 22:00 besteld = morgen in huis
✓ 100 dagen retour, kosten €4,95
✓ Wij bestaan 45 jaar®
✓ Fysieke winkel in Hoogeveen!
✓ Bezorging NL en BE €3,95
✓ Reviewcijfer 8,9 | Achteraf betalen
Superdry Vintage Pet
De geborduurde Vintage pet van superdry is jouw perfecte partner in style. Dankzij het minimalistische design kan je deze pet makkelijk combineren met om het even welke look, wat je ook doet of draagt. Ideaal op zomerse dagen zowel casual te dragen als bij buitenactiviteiten.
Goed om te weten:
100% katoen
Verstelbare druksluiting aan de achterkant
| SKU | 3028.80.0036 |
|---|---|
| Merk | Superdry |
| Productsoort | Pet / Cap |
| Model | Y9010073A-06A |
| Model Variant | Vintage Black |
| Product Name | Superdry Vintage EMB Pet / Cap Zwart |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Dames, Heren, Meisjes, Jongens |
| Materiaal | Katoen |
De juiste maat pet of cap
Maat 1 of soms staat er maat 0
Dat wil zeggen, van dit artikel zijn er geen verschillende maten leverbaar.
Maat Jr. / Sr. / Dames
Ook kan het zijn dat er maat Sr. / Jr. of Dames wordt weergegeven.Bij deze producten is dan alleen een junior, senior of dames maat leverbaar.
JR = Junior maten
SR = Senior maten
The North Face petten
| Maat | Hoofd omtrek* |
| One Size | 53 - 60 cm |
| M | 53 - 57 cm |
| XL | 57 - 60 cm |
* Hieronder een illustraite van hoe je het beste de omtrek van het hoofd kunt meten.

Bij Herqua Sports kan je terecht voor jouw (skate)petten. Naast (skate) petten hebben wij nog veel meer op het gebied van skaten zoals skeelers, skate kleding, skateboards en nog veel meer.
Ontdek hier onze uitgebreide onderhoudspagina en leer hoe jij het maximale uit je favoriete artikelen haalt!