Luhta Niemenlahti Pet / Cap Zwart
Niet op voorraad
- Voor 22:00 besteld,morgen in huis*
- Bezorging NL en BE €1,95
- 100 dagen retourrecht, kosten 3,95
- Reviewcijfer 8,8|Achteraf betalen
- 30 Dagen retourtermijn
✓ Voor 16:00 besteld = morgen in huis
✓ 100 dagen retour, kosten €4,95
✓ Wij bestaan 45 jaar®
✓ Fysieke winkel in Hoogeveen!
✓ Bezorging NL en BE €3,95
✓ Reviewcijfer 8,9 | Achteraf betalen
Luhta Niemenlahti sportcap zwart
Deze cap is handig voor tijdens het sporten. De sportcap heeft op de voorkant het merknaam van Luhta gedrukt. Ook is deze cap verstelbaar door het verstelbare riempje aan de achterkant. Op deze manier kan je de pet aanpassen aan de juiste pasvorm. Met deze pet heb je geen last van de zon tijdens het sporten en ben je beschermt tegen het uv-licht.
Handig om te weten:
- Pasvorm: Normaal
- Naden: Gestikt
- Materiaal: Polyamide
| SKU | 3028.80.0037 |
|---|---|
| Merk | Luhta |
| Productsoort | Pet / Cap |
| Model | 939616867L |
| Model Variant | 990 |
| Product Name | Luhta Niemenlahti Pet / Cap Zwart |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Dames, Heren, Meisjes, Jongens |
| Materiaal | Polyamide |
De juiste maat pet of cap
Maat 1 of soms staat er maat 0
Dat wil zeggen, van dit artikel zijn er geen verschillende maten leverbaar.
Maat Jr. / Sr. / Dames
Ook kan het zijn dat er maat Sr. / Jr. of Dames wordt weergegeven.Bij deze producten is dan alleen een junior, senior of dames maat leverbaar.
JR = Junior maten
SR = Senior maten
The North Face petten
| Maat | Hoofd omtrek* |
| One Size | 53 - 60 cm |
| M | 53 - 57 cm |
| XL | 57 - 60 cm |
* Hieronder een illustraite van hoe je het beste de omtrek van het hoofd kunt meten.

Bij Herqua Sports kan je terecht voor jouw (skate)petten. Naast (skate) petten hebben wij nog veel meer op het gebied van skaten zoals skeelers, skate kleding, skateboards en nog veel meer.