Naumola Sport Caps Lila
Op voorraad
- Voor 22:00 besteld,morgen in huis*
- Bezorging NL en BE €1,95
- 100 dagen retourrecht, kosten 3,95
- Reviewcijfer 8,8|Achteraf betalen
- 30 Dagen retourtermijn
✓ Voor 22:00 besteld = morgen in huis
✓ 100 dagen retour, kosten €4,95
✓ Wij bestaan 45 jaar®
✓ Fysieke winkel in Hoogeveen!
✓ Bezorging NL en BE €3,95
✓ Reviewcijfer 8,9 | Achteraf betalen
Luhta Naumola Dames Sport Pet Lila
De Luhta Naumola sportpet is de ideale accessoire voor elke sportieve vrouw die haar outfit wil aanvullen met een functionele en stijlvolle pet. De pet is gemaakt van hoogwaardige materialen en biedt uitstekende bescherming tegen zon en wind, zodat je altijd op je gemak bent tijdens het sporten. Het heeft een gebogen klep die extra bescherming biedt tegen de zon en een verstelbare achterkant die zorgt voor een perfecte pasvorm.
Luhta Naumola Dames Pet
De Naumola sportpet is gemaakt van ademend en sneldrogend materiaal, zodat je tijdens het sporten koel en droog blijft. Het is ook lichtgewicht en comfortabel om te dragen, waardoor je je volledig kunt concentreren op je sportieve activiteiten. Of je nu gaat hardlopen, wandelen of fietsen, de Luhta Naumola sportpet biedt de perfecte combinatie van functionaliteit en stijl. Het is een duurzame en hoogwaardige pet die je outfit helemaal afmaakt. Bestel nu en ervaar het zelf!
Pluspunten:
+ Verstelbare achterkant
+ Gebogen klep voor extra bescherming
| SKU | 3028.71.0002 |
|---|---|
| Merk | Luhta |
| Productsoort | Sport Caps |
| Model | 35600 595 L |
| Model Variant | 310 |
| Product Name | Luhta Naumola Sport Caps Lila |
| Kleur | Lila |
| Geslacht | Dames, Heren, Meisjes, Jongens |
| Materiaal | Polyester |
De juiste maat pet of cap
Maat 1 of soms staat er maat 0
Dat wil zeggen, van dit artikel zijn er geen verschillende maten leverbaar.
Maat Jr. / Sr. / Dames
Ook kan het zijn dat er maat Sr. / Jr. of Dames wordt weergegeven.Bij deze producten is dan alleen een junior, senior of dames maat leverbaar.
JR = Junior maten
SR = Senior maten
The North Face petten
| Maat | Hoofd omtrek* |
| One Size | 53 - 60 cm |
| M | 53 - 57 cm |
| XL | 57 - 60 cm |
* Hieronder een illustraite van hoe je het beste de omtrek van het hoofd kunt meten.

Bij Herqua Sports kan je terecht voor jouw (skate)petten. Naast (skate) petten hebben wij nog veel meer op het gebied van skaten zoals skeelers, skate kleding, skateboards en nog veel meer.
Ontdek hier onze uitgebreide onderhoudspagina en leer hoe jij het maximale uit je favoriete artikelen haalt!