Maatinformatie golfhandschoenen
Weet u niet welke maat golfhandschoenen u moet hebben? Hieronder in de tabel kunt u de juiste maat aflezen, zodat u de juiste keuze kan maken.U moet hiervoor uw handomtrek in centimeters opmeten, zodat u in de tabel kunt zien welke maat u moet hebben. Hieronder ziet u in de afbeeldingen hoe u dit moet doen!
Let op!
Een Rechtshandige speler draagt de golfhandschoen aan de linkerhand.
Een Linkshandige speler draagt de golfhandschoen aan de rechterhand.
De meeste verpakking bevatten daarom maar 1 handschoen. En rechter of een linker, ook verkopen wij setjes handschoenen met zowel een linker als rechter handschoen.
Maattabel Footjoy Dames en Heren golfhandschoenen
| Adviesmaat | Handomtrek (cm) |
| S | 17,8 - 19,1 cm |
| M | 20,3 - 21,6 cm |
| M/L | 21,7 - 22,8 cm |
| L | 22,9 - 24,2 cm |
| XL | 25,4 - 26,7 cm |
| XXL | 27,9 - 29,2 cm |
Maatinformatie golfhandschoenen
Weet u niet welke maat golfhandschoenen u moet hebben? Hieronder in de tabel kunt u de juiste maat aflezen, zodat u de juiste keuze kan maken.U moet hiervoor uw handomtrek in centimeters opmeten, zodat u in de tabel kunt zien welke maat u moet hebben. Hieronder ziet u in de afbeeldingen hoe u dit moet doen!
Let op!
Een Linkshandige speler draagt de golfhandschoen aan de rechterhand.
Maattabel Footjoy Dames en Heren golfhandschoenen
| 1. Adviesmaat | 2. Handomtrek in cm |
| S | 17,8 - 19,1 cm |
| M | 20,3 - 21,6 cm |
| ML | 21,7 - 22,8 cm |
| L | 22,9 - 24,2 cm |
| XL | 25,4 - 26,7 cm |
| XXL | 27,9 - 29,2 cm |
