Maattabel BMX bescherming
Op zoek naar bmx-bescherming? Hieronder kunt aflezen voor welke type bescherming u welke maat moet hebben.
Maattabel Kniebeschermers


Maattabel Elleboogbeschermers
Elleboogbeschermers geven je de beste bescherming wanneer je de juiste maat kiest.
Met behulp van onderstaande maattabel kom je snel tot de juiste maat en shop je gemakkelijk jouw nieuwe elleboogbeschermers in onze online shop!


BMX bescherming kopen?
Maattabel BMX bescherming
Op zoek naar bmx-bescherming? Hieronder kunt aflezen voor welke type bescherming u welke maat moet hebben.
Maattabel Kniebeschermers
| Adviesmaat | Omtrek in centimeters |
| XXS | 25.5 - 35 cm |
| XS | 26.5 - 36 cm |
| S | 28 - 38 cm |
| M | 29 - 40 cm |
| L | 30 - 42 cm |
| XL | 32 - 45 cm |
Maattabel Elleboogbeschermers
Met behulp van onderstaande maattabel kom je snel tot de juiste maat en shop je gemakkelijk jouw nieuwe elleboogbeschermers in onze online shop!
| Adviesmaat | Omtrek in centimeters |
| XS | 19 - 21 cm |
| S | 20 - 24 cm |
| M | 24 - 28 cm |
| L | 28 - 32 cm |
| XL | 32 - 36 cm |
| XXL | 36 - 40 cm |
BMX bescherming kopen?
